Змагання з футзалу на кубок Пам’яті Миколи Білоголовського

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 20, 2017 12:37

Змагання з футзалу на кубок Пам’яті Миколи Білоголовського

17 грудня 2017 року в спортивному залі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст..№2  відбулися змагання з футзалу серед команд бурштинських шкіл та гімназії на кубок Пам’яті Миколи Білоголовського  (17 грудня 2014 року поблизу міста Костянтинівка Донецької області помер від серцевого нападу Білоголовський Микола Степанович – заступник командира батареї по роботі з особовим складом 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, старший лейтенант).

Особливого запалу та безкомпромісності боротьбі надали щирі і полум’яні слова матері героя Людмили Павлівни Білоголовської. Протягом трьох годин гра тримала в напрузі численних уболівальників.

Володарями кубка та медалей за перше місце стали юні спортсмени Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, відповідно, друге місце завоювала у фіналі Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, третє і четверте місця посіли команди Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Бурштинської гімназії.

Медалі і грамоти юним футболістам вручали дружина воїна Галина Данилівна Білоголовська та бойові побратими.

Організаторами турніру були: відділ освіти і науки та відділ молоді і спорту Бурштинської міської ради, державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО (В.Веркалець), громадська організація членів сімей загиблих і померлих та безвісті зниклих в зоні АТО (С. Чомко), асоціація футболу учасників АТО в Івано-Франківській області (А.Долик).

 

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 20, 2017 12:37
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі