ЄВРОСОЮЗ ВІДКЛИКАЄ СВОГО ПОСЛА З РФ ЧЕРЕЗ “СПРАВУ СКРИПАЛЯ” – ЗМІ

ADMIN
Автор ADMIN Березень 23, 2018 17:22

ЄВРОСОЮЗ ВІДКЛИКАЄ СВОГО ПОСЛА З РФ ЧЕРЕЗ “СПРАВУ СКРИПАЛЯ” – ЗМІ

Країни європейської спільноти схильні вірити, що за нападом на екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля стоїть Росія
 

Лідери країн Євросоюзу на знак солідарності із Великою Британією вирішили відкликати свого посла з Москви для проведення консультацій у зв’язку з отруєнням розвідника Сергія Скрипаля та його доньки. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на агенцію Reuters.

“Європейський Союз відкликає свого посланника з Москви, німецького дипломата Маркуса Едерера, на один місяць для консультацій”, – зазначається в повідомленні.

У спільній заяві лідерів країн Євросоюзу також наголошується: “ЄС згоден з оцінкою уряду Сполученого Королівства, що дуже ймовірно, що Російська Федерація несе відповідальність за отруєння Скрипаля, і що немає правдоподібного альтернативного пояснення”.

Довідково: 4 березня 2018 року колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля, який був подвійним агентом і шпигував у Росії на користь Британії, та його дочку Юлію отруїли в місті Солсбері. Нині вони перебувають у критичному, проте стабільному стані. Впливу отрути також зазнали ще 19 осіб. До розслідування нині залучені військові спецпідрозділи.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Березень 23, 2018 17:22
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі

Реклама на burshtynnews.com