Вокзал близько Стіни плачу в Єрусалимі назвуть на честь Трампа

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 28, 2017 11:24

Вокзал близько Стіни плачу в Єрусалимі назвуть на честь Трампа

Станція буде продовженням споруджуваної лінії для швидкісного потягу за маршрутом Тель-Авів – Єрусалим

Міністр транспорту та безпеки дорожнього руху Ізраїлю Ісраель Кац схвалив пропозицію комітету Ізраїльських залізниць з будівництва залізничної станції в Єрусалимі в декількох десятках метрів від Стіни плачу. Нову станцію міністр вирішив назвати на честь президента США Дональда Трампа, на початку грудня оголосив про рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.

Стіна плачу – найсвятіше місце для іудеїв, і я вирішив назвати залізничну станцію, що веде до неї, на честь президента США Дональда Трампа в знак визнання його сміливого і історичного рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю“, – заявив Кац.

Станція біля Стіни плачу разом з ще однією станцією і підземним тунелем повинні стати продовженням споруджуваної лінії для швидкісного потягу за маршрутом Тель-Авів – Єрусалим. Кац назвав проект з продовження швидкісного залізничного маршруту до Стіни плачу “найважливішим національним проектом для міністерства транспорту”.

У серпні 2017 року газета Times of Israel повідомляла про перші випробування швидкісного поїзда між Єрусалимом і Тель-Авівом. Час у дорозі між містами має скласти 28 хвилин. Швидкість поїзда складе до 160 км/год, за планами потяги повинні відправлятися кожні 15 хвилин в обох напрямках.

Стіна плачу – це частина давньої стіни (довжиною 485 м) навколо західного схилу Храмової гори в Старому місті Єрусалиму, уціліла після руйнування Другого храму римлянами в 70 році н. е. Найбільша святиня іудаїзму поза самої Храмової гори. Протягом багатьох століть є символом віри і надії багатьох поколінь євреїв, місцем їхнього паломництва і молитов.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 28, 2017 11:24
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі