Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення міста»

ADMIN
Автор ADMIN Березень 19, 2018 12:27

Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення міста»

15 березня у місті Бурштин відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення міста».

Організаторами та партнерами заходу виступили: Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів», Бурштинська міська рада, ГС «Асоціація українських виробників» за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозабезпечення України і Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

          Модератором заходу виступив Володимир Удовиченко, Президент ВГО «Клубу мерів», доктор економічних наук, професор, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, Почесний член Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Зі вступним словом до учасників семінару звернулася міський голова міста Бурштин Роксолана Джура. Доповідачами виступили: Олег Перфілієв, менеджер проекту виставки «Акватерм»; Віталій Паршин, проектний менеджер фондів Європейської комісії, ГС «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ»; Олександр Мазурчак, Почесний президент Асоціації енергоаудиторів, Перший віце-президент ВГО «Клуб мерів»; Ігор Маслов, керівник офісу по стратегічним проектам «ДТЕК Енерго»; Олег Якобчук, Голва Правління ГС «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ»; Михайло Колосенко, директор ТОВ Ледлайф»

Посадовці та енергоменеджери з усього регіону навчались модернізувати систему опалення в сучасних умовах та дізнавались про можливості фінансування цієї системи.  Окрім того, експерти розповіли про ЕСКО контракти та успішний досвід переходу на автономне опалення міста Трускавця.

Метою проведення семінару стало ознайомлення керівників міст та сіл з механізмами модернізації централізованої системи опалення, або переходу на децентралізовану систему. Окрім того, учасниками семінару обговорено черговість дій і джерела фінансування, та представлено партнерів, які мають досвід і можливості реалізації конкретних проектів.

 

Під час семінару були висвітлені наступні питання:

 

– Акватерм – виставка великих можливостей. Зберігаємо енергію разом;

Інструменти для забезпечення фінансування модернізацій них програм міст, державні, грантові, кредитні; юридичні аспекти правильної подачі заявки на отримання фінансування;

– управління енергією в місті/громаді;

– ситуація в енергетичній галузі, перспективи розвитку електроенергетики, переваги та стартові можливості оперативного реагування на сучасні виклики, електроопалення – шлях до енергонезалежності держави;

– приклади модернізації, практичні шляхи та компанії, які реалізують дані проекти;

– ЕСКО контракти: досвід, можливості, приклади;

– використання LED-освітлення, як фактор енергоефективності об’єктів міського господарства;

Окрім того, в другій частині семінару під назвою «Практичні шляхи реалізації проектів в містах та ОТГ згідно анкетних даних або поданих для обговорення» було обговорено черговість дій і джерела фінансування, та представлено партнерів, які мають досвід і можливості реалізації конкретних проектів.

  

 

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Березень 19, 2018 12:27
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі