Відбулось пленарне засідання 39-ї сесії Бурштинської міської ради сьомого скликання та позачергова 40-ва сесія

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 28, 2017 14:45

Відбулось пленарне засідання 39-ї сесії Бурштинської міської ради сьомого скликання та позачергова 40-ва сесія

24 листопада  2017 року під головуванням очільниці міста Роксолани Джури  відбулось пленарне засідання 39-ї сесії Бурштинської міської ради. У роботі сесії взяли участь 17 депутатів міської ради, менеджер по взаємодії з місцевими органами влади ВП ДТЕК «Бурштинська ТЕС» Ростислав Витриховський, начальники окремих відділів Бурштинської міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських об’єднань.

        На розгляд сесії було винесено 11 основних питань та 16 земельних.

Одним з питань порядку денного було введення в штат виконкому міської ради із 01.01.2018 року посади інспектора праці відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та листа начальника управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігоря Росипайла.

Однак міський голова Роксолана Джура виступила проти цього. «Я не підтримую введення в штат додаткових одиниць, коли такий важкий бюджетний рік, хоча закон зобов’язує це зробити. Тому пропоную покласти на когось з працівників виконання цих обов’язків», – зазначила вона.

Депутати вирішили прислухатися до пропозиції комісії з питань законності та етики і покласти виконання цих обов’язків на юридичний відділ міської ради.

Також депутати вирішили внести зміни до програми «Фінансова підтримка ГО «Всеукраїнське товариство політв’язнів та репресованих на 2017 рік».

Заступник міського голови Надія Кицела пояснила, що програма була прийнята на початку 2017 року і на її виконання передбачено 5 тисяч гривень. Однак ці кошти можна було спрямовувати тільки на надання матеріальної допомоги членам організації. Тож вони звернулися і просять розширити витрати.

Тепер, враховуючи соціально-економічну ситуацію, яка склалася, та виходячи з потреб суспільства, програма передбачає підтримку та розвиток діяльності громадської організації в таких напрямках:

– проведення заходів, пов’язаних з їхньою діяльністю ,

– поховання учасників ОУН УПА,

– відвідування хворих на дому,

– відрядні,

– придбання конвертів та листівок,

– надання допомоги важкохворим.

         Також депутати розглянули питання про затвердження Програми фінансового забезпечення правової роботи Бурштинської міської ради Івано-Франківської області на 2018 рік в особі юридичного відділу; про внесення змін до Міської програми «Відкрите місто – влада для людей» на 2017-2018 року; про затвердження Програми функціонування Центру надання адміністративних послуг м. Бурштина на 2018 рік; Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації території  м. Бурштин  та с. Вигівка на 2018-2020 рр. та прийняли відповідні рішення.

          На засіданні сесії депутати HEпідтримали два звернення, зокрема  до в.о. директора Бурштинської ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго» Денису Шмигалю, щодо підвищення заробітної плати працівникам Бурштинської ТЕС ПАТ «Західенерго», отримання гарантованих державою виплат та припинення перешкоджання діяльності профспілкової організації, а також звернення Бурштинської міської ради щодо негайного припинення політичних репресій проти суспільно-громадських діячів та активістів адресоване Президенту України П.Порошенку, Генеральному прокурору України Ю.Луценку, Міністру внутрішніх справ України А.Авакову, Голові Служби безпеки України В.Грицаку та Голові Національної поліції України С.Князєву.

Поміж іншого депутати розглянули питання про внесення в перелік об’єктів, що підлягають наданню в оренду в 2017-2018 рр. нежитлове приміщення аптеки по вул. С. Стрільців, 15, площею 303,6.

Підставою для цього стало звернення директора приватного підприємства «Галицька друкарня плюс» Віталія Николишина про надання в оренду цього приміщення для здійснення підприємницької діяльності. Зокрема, виготовлення і реалізації готових ліків. Згідно з даними аналітичної системи YouControl, підприємство зареєстроване у Галичі. Основним видом діяльності є друкування іншої продукції. Розмір статутного капіталу – 1000 грн.

Міський голова Роксолана Джура пояснила, що мова йде про приміщення колишньої аптеки. «Є підприємець, який хоче відновити її в тому режимі, що колись. Щоб це була не просто аптека, а там виготовляли ліки. Я думаю, що це буде не зле. Приміщення стоїть роками занедбане, тому не бачу причини, щоб не надати його в оренду», – зазначила Джура.

Втім депутат Ігор Прокопів з нею не погодився. Він наголосив, що у Бурштині великий дефіцит приміщень.  Наприклад, навіть відділ соціального захисту немає де розмістити. «Це приміщення – наш єдиний резерв. Прошу мене підтримати», – звернувся він до депутатів.

Натомість голова бюджетної комісії Володимир Рик зауважив, що комісія розглядала це питання. Для перенесення відділу соцзахисту туди потрібні значні кошти, яких у міській раді немає. Мовляв, оскільки підприємець хоче зробити ремонт і буде вносити орендну плату в міській бюджет, то це непогано.

Його підтримали і інші депутати. Лікар Володимир Василик наголосив, що у Бурштині вже приблизно 5 років немає аптеки, де б виготовляли ліки. Депутат Ігор Дулик зауважив, що це рішення не зобов’язує міську раду віддати приміщення цьому підприємцю під аптеку. «Ми  просто вносимо в перелік об’єктів, що підлягають наданню в оренду в 2017-2018 рр. Буде конкурс і може виграти навіть той, кого ми не хочемо», – пояснив він.

Однак «за» це рішення проголосувало тільки 12 депутатів. «От хочеться щось добре зробити…», – прокоментувала рішення міський голова Роксолана Джура. Втім депутат Ігор Прокопів попросив її не коментувати рішення, оскільки депутати мають свою думку.

Депутати також розглянули питання та затвердили стартову плату за користування земельними ділянками несільськогосподарського призначення, які включені до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (аукціонах).

За результатами земельних торгів (аукціону) переможцем підписується протокол земельних торгів, на підставі якого укладається договір оренди землі безпосередньо в день проведення торгів.

На аукціон винесли право оренди на дві ділянки, але коли він відбудеться наразі не відомо. За словами голови земельної комісії Ігоря Карвацького, ці дві ділянки уже були на аукціоні, але ніхто так і не погодився взяти їх в оренду.

Перша ділянка площею 230 кв. м. знаходиться по вул. Міцкевича. Цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості. Термін оренди: 5 років.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: становить – 31 521,41 грн. Стартова плата за користування земельною ділянкою складає 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки та становить – 3152,14 грн. Крок аукціону з продажу права оренди складає 0,5% від стартової плати за користування земельною ділянкою та становить – 15,76 грн. Гарантійний внесок становить – 157,61 грн.

Друга земельна ділянка площею 3883 кв. м. знаходиться по вул. Зелена. Це частина території колишньої міліції. Цільове призначення: для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Термін оренди: 10 років.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить – 401 567,05 грн. Стартова плата за користування земельною ділянкою складає 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки та становить – 40 156,70 грн. Крок аукціону з продажу права оренди складає 0,5% від стартової плати за користування земельною ділянкою та становить – 200,78 грн. Гарантійний внесок становить – 2007,84 грн.

Також депутатами було розглянуто ряд земельних питань, депутатські запити та відповіді на депутатські запити і питання «Різне».

На цьому депутати Бурштинської міської ради закрили чергову 39-ту сесію  і розпочали 40-ву позачергову сесію.

Участь у 40-й позачерговій сесії взяли 16 депутатів із 26. Засідання було скликано в зв’язку з необхідністю внесення змін в «План природоохоронних заходів з місцевого фонду з охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді  на 2017 рік».

Депутати міської ради підтримали своїм голосуванням даний проект рішення зі змінами і доповненнями.

Також депутати міської ради написали звернення до Президента України П.Порошенка, щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2018 рік, яке було розглянуто на даній сесії.

На завершення міський голова Роксолана Джура привітала генерального директора Телерадіокомпанії «РАІ» Андрія Русиняка, якому з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку присвоєно почесне звання «Заслуженого журналіста України».

Детально з рішеннями, які були ухвалені на сьогоднішніх сесіях можна буде ознайомитись згодом на офіційному веб-сайті Бурштинської міської ради.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 28, 2017 14:45
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі