Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради

ADMIN
Автор ADMIN Січень 26, 2018 09:48

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради

23 січня в приміщенні Бурштинської міської ради відбулось перше в цьому році чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради під головуванням міського голови Роксолани Джури. На засіданні були присутні 12 членів виконавчого комітету, які заслухали та обговорили п’ять основних питань порядку денного:

 

  1. Про затвердження складу комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при міській раді
  2. Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету міської ради
  3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради у 2017 році
  4. Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами у структурних підрозділах Бурштинської міської ради за 2017 рік
  5. Про затвердження штатного розпису КО “Бурштинська центральна міська лікарня”

 

На розгляд виконавчого комітету винесено питання щодо присвоєння адресної частини будівлі, оформлення права власності на гуртожитки.

Також виконкомом було розглянуто питання ГО «Спілки рибалок-аматорів міста Бурштина», однак після тривалої дискусії та заслухавши рекомендації юридичного відділу міської ради члени виконавчого комітету дійшли спільної думки та рекомендували заявникам звернутись до керівництва ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС, щодо встановлення шлагбауму для обмеження в’їзду транспортних засобів на територію скидного каналу і водосховища.

У питанні різному міський голова Роксолана Джура та депутат обласної ради Андрій Іваськів побажали членам Молодіжної ради цікавих, нових ідей та пропозицій, що дозволить ефективно розвивати міську молодіжну політику,а також активної та плідної праці на благо міста Бурштина.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Січень 26, 2018 09:48
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі