В Одесі відзначають четверті роковини трагедії другого травня: на вулицю вивели бронетехніку та спецпризначенців (ВІДЕО)

ADMIN
Автор ADMIN Травень 2, 2018 10:47

В Одесі відзначають четверті роковини трагедії другого травня: на вулицю вивели бронетехніку та спецпризначенців  (ВІДЕО)

В місті вже чергують понад дві тисячі правоохоронців, в тому числі і з інших регіонів.
В Одесі сьогодні відбудуться заходи, присвячені четвертим роковинам вуличних сутичок та пожежі у Будинку профспілок 2 травня 2014 року, що забрала життя 48 людей.

Про це повідомляється у сюжеті ТСН. Зазначається, що з сьомої ранку Соборну площу та Куликове поле повністю закрили для руху транспорту і встановили залізний паркан з металодетектором. Учасників акцій ретельно перевірятимуть. У місті вже чергують понад дві тисячі правоохоронців, в тому числі – з інших регіонів. На вулиці вивели бронетехніку та загони спецпризначенців. Під пильним наглядом також перебувають вокзали та аеропорти.

Довідка УНІАН. 2 травня 2014 року в Одесі в результаті масових заворушень за участю проросійських і проукраїнських активістів загинуло 48 осіб, постраждало близько 300. Почалися сутички в центрі міста, де було застрелено кілька людей. Потім проукраїнські активісти прийшли на Куликове поле, на якому розташовувалося наметове містечко сепаратистів. Намети загорілися, почалася пожежа в Будинку профспілок, в якому також загинули люди.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Травень 2, 2018 10:47
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі