У світі дорожчає їжа – ООН

ADMIN
Автор ADMIN Січень 16, 2018 17:52

У світі дорожчає їжа – ООН

У грудні 2017 року ціни трохи впали через сезонні чинники.

Минулий 2017 рік позначився активним зростанням вартості продовольчих товарів. У всьому світі ціни за рік зросли більш ніж на 8% навіть при незначному зниженні в грудні. Як повідомляє Центр новин ООН, до такого висновку прийшли експерти ФАО – Продовольчої і сільськогосподарської організація Об’єднаних Націй.

У ФАО відзначили, що на показник зростання вартості не зробило істотного впливу традиційне зниження цін на продовольчі товари в грудні, що викликається різницею між підвищеною пропозицією і невисоким попитом. При цьому середні ціни зросли на 8,2% у порівнянні з попереднім роком, досягнувши найвищого показника за останні чотири роки.

Нагадаємо, за даними ООН, чотирьом країнам світу загрожує голод. ФАО відчуває брак фінансування на роботу в цих державах. Так, в Нігерії програми ВПП профінансовані тільки на 65%, в Сомалі – на 49%, в Південному Судані – на 33% і в Ємені – на 37%.

Всього ж витрати Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) ООН на гуманітарну допомогу збільшилися на 140% за сім років через кризи в різних країнах світу.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Січень 16, 2018 17:52
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі