У російських торговельних мережах назріває дефіцит продуктів харчування

ADMIN
Автор ADMIN Квітень 11, 2018 11:15

У російських торговельних мережах назріває дефіцит продуктів харчування

Найбільший російський ритейлер Х5 Retail Group, що володіє мережами «Пятерочка», «Перекресток», «Карусель», повідомив, що близько 750 постачальників продукції тваринного походження, не підтвердили готовність працювати у системі електронної ветеринарної сертифікації (ЕВС) або ж взагалі її не впровадили. Аналогічну інформацію підтвердив і ритейлер «Магніт», пишуть Ведомости.

З 1 липня 2017 року всі російські виробники тваринної продукції зобов’язані підключитися до системи ЕВС «Меркурій» та перейти на електронний документообіг, оформляючи через неї усі ветеринарні супровідні документи. Зараз такі документи у паперовому вигляді оформляють виключно виробники сировини, однак за новими правилами це торкнеться і виробників готових продуктів, включаючи молочну, м’ясну, рибну та іншу продукцію.

Проти введення ЕВС для готових продуктів виступали переробники молока – великі транснаціональні компанії, такі як Danone і PepsiCo. Зокрема, вони вказували на недосконалість самої системи, відсутність ветеринарних ризиків готової продукції, попереджали про перебої в постачаннях. Спочатку перехід на нові правила планувався з 1 січня 2018 року, але терміни відклали на півроку.

Серед 100 найбільших постачальників ритейлера X5 майже 35% досі не протестували систему на своїх підприємствах, не адаптували бізнес-процеси й ризикують зірвати поставки з 1 липня. Це може загрожувати дефіцитом товарів на полицях магазинів, попередив представник Х5.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Квітень 11, 2018 11:15
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі