У Росії назвали вагому причину, чому Путін піде на поступки щодо Донбасу

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 20, 2017 11:12

У Росії назвали вагому причину, чому Путін піде на поступки щодо Донбасу

Російський лідер не має наміру позбавляти себе можливості контролювати Україну, вважає експерт

У питанні введення миротворців на Донбас президент РФ Володимир Путін намагається маневрувати – щось поступитися і при цьому зберегти контроль над кордоном. На поступки він готовий в зв’язку з майбутніми жорсткими санкціями США, щоб не втратити награбовані мільярди доларів.

Таку думку висловив в інтерв’ю “Апострофу” російський політолог Андрій Піонтковський.

За його словами, американці готують нові санкції проти Росії, які підштовхують Путіна до поступок, бо у нього в США розміщені мільярди доларів.

На поступки він готовий йти бо над ним і його оточенням висить дуже серйозна загроза – це закон США про персональні санкції. До 2 лютого Конгресу повинен бути наданий список вищого керівництва РФ, людей, близьких до Путіна, і перш за все, Путіна, чиї активи оцінюються в 1 трильйон доларів, награбованих в Росії. Ці активи зосереджені на рахунках російських керівників у США. Ми розуміємо, що там немає активів, зареєстрованих на ім’я Путіна. Але відомі всі його фронтмени, які зберігають його гроші. Це дуже серйозна загроза не тільки для Путіна, а й для всієї російської верхівки. Тому Путін і йде на різноманітні маневри, щоб, в чомусь поступившись, не віддати найголовнішого, яке він не віддасть до кінця свого політичного життя – можливості контролювати Україну і блокувати шлях її європейського розвитку“, – розповів Піонтковський.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 20, 2017 11:12
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі