У МОСКВІ ВЛАДА СПРОСТУВАЛА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИЗНАННЯ ОДНОСТАТЕВОГО ШЛЮБУ

ADMIN
Автор ADMIN Січень 27, 2018 14:12

У МОСКВІ ВЛАДА СПРОСТУВАЛА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИЗНАННЯ ОДНОСТАТЕВОГО ШЛЮБУ

Співробітники МФЦ не проставляють ніяких штампів у паспорти.

Московські багатофункціональні центри надання державних послуг спростували інформацію ЗМІ про те, що столичний МФЦ визнав законним шлюб між двома чоловіками, укладений в Данії.

Про це пише Інтерфакс.

“…Центри держпослуг Москви не надають послуг з реєстрації шлюбу. Документи, які прийняті для планованої реєстрації, передаються працівниками центрів держпослуг в орган ЗАГСУ для прийняття відповідного рішення”, – йдеться у спростуванні.

Підкреслюється, що співробітники МФЦ не проставляють ніяких штампів у паспорти.

Раніше телеканал “Дождь” у четвер повідомив, що двоє чоловіків, громадян РФ, на початку січня зареєстрували шлюб в Копенгагені, так як в Данії дозволені одностатеві союзи. Потім документи про реєстрацію шлюбу разом із завіреними нотаріальними перекладами вони подали в багатофункціональний центр держпослуг в Москві, де їм поставили штампи в паспортах на сторінках сімейного стану, “підтвердивши, що чоловіки зареєстрували шлюб”.

Нагадаємо, в Берліні

У Німеччині зареєстрували перший в країні шлюб двох чоловіків
1 жовтня 2017 року був зареєстрований перший в Німеччині одностатевий шлюб. У ратуші в берлінському районі Шенеберзи в присутності близько сотні друзів і родичів одружилися двоє чоловіків – Карл Крайле і Бодо Менде. Парламент Німеччини проголосував 30 червня за легалізацію одностатевих шлюбів. Норберт Ламмерт, президент парламенту, заявив, що 393 депутати проголосували за прийняття цієї поправки, 226 – проти, 4 – утрималися.

 

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Січень 27, 2018 14:12
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі