У Галицькому природному парку відкрили новий еколого-освітній маршрут

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 2, 2017 12:43

У Галицькому природному парку відкрили новий еколого-освітній маршрут

освітній маршрут «Вздовж водосховища – на Касову Гору».

Як повідомляє прес-служба «Прикарпаттяобленерго», ця нова еколого-освітня і туристична атракція є реалізацією проекту «Пізнай природу Бурштинського Опілля» в рамках щорічного конкурсу міні-грандів «Громада своїми руками», організованої Агенцією місцевого економічного розвитку м. Бурштин.

Проект «Пізнай природу Бурштинського Опілля» реалізовано юннацьким екологічним об’єднанням «Горицвіт» с. Бовшів спільно з громадською екологічною організацією «Еко-Галич» та за фінансової підтримки партнерів АТ Прикарпаттяобленерго, ДТЕК , Бовшівської сільської ради, ТзОВ «Даноша», Галицького НПП та ПП Володимира Веселова.

Новий еколого-освітній маршрут дозволить популяризувати та розвивати екотуризм у регіоні, підвищувати екологічну свідомість і освіту населення, проводити наукові роботи з моніторингу зимівлі та міграцій водоплавних птахів на Бурштинському водосховищі та в колонії сірих чапель, вивчати рослинний та тваринний світ Касової гори.

Еколого-пізнавальний маршрут розпочинається поблизу автостоянки Бурштинської ТЕС, на березі водосховища (яке входить до складу Галицького НПП без вилучення у землекористувачів), де в період міграцій та зимівлі скупчується значна кількість водоплавних птахів різних видів. Тут обладнано оглядовий майданчик з інформаційними стендами та лавочками для короткотермінового відпочинку. Туристи можуть скористатися оптичними приладами, придбаними за кошти донаторів в рамках проекту. На стендах розміщено інформацію про:

– важливе господарське та природоохоронне значення водосховища;

– орнітофауну цієї водойми;

– birdwatching, як різновид екологічного туризму;

– маршрут та правила поведінки під час екскурсії.

У репродуктивний період цікавою для відвідування будуть оглядовий майданчик поблизу колонії сірих чапель у лісовому масиві парку та Касова гора – природна перлина заходу України.

Маршрут працюватиме весь рік.

 

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 2, 2017 12:43
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі