У Бурштині друкарня хотіла відкрити аптеку та виготовляти ліки

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 28, 2017 10:45

У Бурштині друкарня хотіла відкрити аптеку та виготовляти ліки

24 листопада відбулася сесія Бурштинської міської ради.

Поміж іншого депутати розглянули питання про внесення в перелік об’єктів, що підлягають наданню в оренду в 2017-2018 рр. нежитлове приміщення аптеки по вул. С. Стрільців, 15, площею 303,6.

Підставою для цього стало звернення директора приватного підприємства «Галицька друкарня плюс» Віталія Николишина про надання в оренду цього приміщення для здійснення підприємницької діяльності. Зокрема, виготовлення і реалізації готових ліків. Згідно з даними аналітичної системи YouControl, підприємство зареєстроване у Галичі. Основним видом діяльності є друкування іншої продукції. Розмір статутного капіталу – 1000 грн.

Міський голова Роксолана Джура пояснила, що мова йде про приміщення колишньої аптеки. «Є підприємець, який хоче відновити її в тому режимі, що колись. Щоб це була не просто аптека, а там виготовляли ліки. Я думаю, що це буде не зле. Приміщення стоїть роками занедбане, тому не бачу причини, щоб не надати його в оренду», – зазначила Джура.

Втім депутат Ігор Прокопів з нею не погодився. Він наголосив, що у Бурштині великий дефіцит приміщень.  Наприклад, навіть відділ соціального захисту немає де розмістити. «Це приміщення – наш єдиний резерв. Прошу мене підтримати», – звернувся він до депутатів.

Натомість голова бюджетної комісії Володимир Рик зауважив, що комісія розглядала це питання. Для перенесення відділу соцзахисту туди потрібні значні кошти, яких у міській раді немає. Мовляв, оскільки підприємець хоче зробити ремонт і буде вносити орендну плату в міській бюджет, то це непогано.

Його підтримали і інші депутати. Лікар Володимир Василик наголосив, що у Бурштині вже приблизно 5 років немає аптеки, де б виготовляли ліки. Депутат Ігор Дулик зауважив, що це рішення не зобов’язує міську раду віддати приміщення цьому підприємцю під аптеку. «Ми  просто вносимо в перелік об’єктів, що підлягають наданню в оренду в 2017-2018 рр. Буде конкурс і може виграти навіть той, кого ми не хочемо», – пояснив він.

Однак «за» це рішення проголосувало тільки 12 депутатів. «От хочеться щось добре зробити…», – прокоментувала рішення міський голова Роксолана Джура. Втім депутат Ігор Прокопів попросив її не коментувати рішення, оскільки депутати мають свою думку.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 28, 2017 10:45
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі