Туск: я точно не фанат Росії

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 15, 2017 14:58

Туск: я точно не фанат Росії

Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що точно не вважає себе фанатом Росії.

Про це він сказав під час прес-конференції за підсумком саміту ЄС в Брюсселі, відповідаючи на запитання естонської журналістки щодо розколу серед європейських лідерів у питанні міграційних квот та антиросійських санкцій.

Туск спробував переадресувати відповідь на питання журналістки главі Єврокомісії Жану-Клоду Юнкеру, сказавши, що не є прихильником і найкращим експертом, коли ідеться про голосування кваліфікованою більшістю у ЄС.

Юнкер втрутився із уточнюючою реплікою щодо Росії, на що Туск відповів: “Я точно не є фанатом Росії. Можливо, Жан-Клод краще підготований за мене (для відповіді на поставлені запитання – Ред.)”.

Згодом Туск все ж розповів, що лідери країн ухвалили рішення щодо продовження санкцій проти РФ одностайно і без жодних суперечок.

Раніше видання EUobserver повідомило, що деякі глави держав та урядів на саміті ЄС переконували, що “санкції не можуть продовжуватися вічно”. Видання не називає прізвищ або країн.

Також повідомляється, що канцлер Німеччини Ангела Меркель відстоювала позицію, що санкції скасовувати не можна, бо це “надішле неправильний сигнал Москві”.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 15, 2017 14:58
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі