Суспільство Адвокат розповів, коли можуть звільнити журналіста Романа Сущенка

ADMIN
Автор ADMIN Березень 29, 2018 10:24

Суспільство Адвокат розповів, коли можуть звільнити журналіста Романа Сущенка

Адвокат незаконно заарештованого в Москві кореспондента Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін вважає, що оголошена до 23 квітня перерва в судових засіданнях може бути пов’язана з позасудовими переговорами про долю його підзахисного.

“Офіційним поясненням названо те, що судді, які ведуть процес, зайняті в інших справах. Можуть бути і різні інші пояснення. Наприклад, таке: велику перерву вирішили зробити у зв’язку з тим, що йдуть якісь несудові переговори про долю Сущенка”, – сказав Фейгін, передає Укрінформ.

На його думку, сторона обвинувачення викладає свої аргументи недетально, стисло, що також може свідчити: якісь переговори у “справі Сущенка” дали свій результат.

 

“Думаю, суд може закінчитися наприкінці квітня. Потім ще кілька тижнів займуть важливі юридичні дії захисту. І з середини травня можуть початися конкретніші переговори з приводу звільнення Романа Сущенка. Сподіваюся, що на той час будуть сприятливі політичні умови. У цьому сенсі може бути важливим приїзд президента Франції Еммануеля Макрона на Санкт-Петербурзький економічний форум, який пройде наприкінці травня”, – резюмував адвокат.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Березень 29, 2018 10:24
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі