Суд ЄС визначив долю Uber

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 20, 2017 17:12

Суд ЄС визначив долю Uber

У онлайн-сервісу не буде можливості оскаржити рішення суду.

Онлайн-сервіс виклику таксі Uber повинен регулюватися так само, як і звичайні компанії, що надають послуги таксі. Таке рішення виніс Європейський суд, передає Reuters.

“Сервіс Uber, який пов’язує людей з непрофесійними водіями, входить в сферу послуг транспорту. Таким чином, держави-члени Євросоюзу можуть регулювати умови надання цієї послуги”, – постановив суд.

Рішення суду не може бути оскаржене.

Раніше повідомлялося, що таке рішення суду дасть можливість національним органам у країнах ЄС регулювати її діяльність як традиційні таксі з усіма наслідками, що випливають обов’язками, такими як ліцензування і страхування. Як відомо, восени в Чехії спалахнули протести таксистів, які вважали несправедливим відсутність регулювання для Uber. Також протести виникли в Італії.

Uber офіційно позиціонує себе просто як цифрове додаток, який діє як посередник між водіями та клієнтами. Законодавство ЄС захищає онлайн-послуги від необґрунтованих обмежень, і національні уряди повинні повідомляти Єврокомісії про будь-яких регулюючих заходів, щоб вони могли гарантувати, що вони не є дискримінаційними або непропорційними.

Раніше керівництво транспортної системи Лондона відкликало ліцензію в онлайн-служби таксі Uber. З жовтня компанії буде заборонено здійснювати перевезення пасажирів в столиці Великобританії.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 20, 2017 17:12
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі