Співробітники Білого дому підписали угоди про конфіденційність на вимогу Трампа – WP

ADMIN
Автор ADMIN Березень 19, 2018 11:37

Співробітники Білого дому підписали угоди про конфіденційність на вимогу Трампа – WP

Президент США Дональд Трамп зобов’язав високопоставлених співробітників Білого дому підписати угоди про конфіденційність, повідомляє газета Washington Post.

Як пише видання, у перші місяці після інавгурації Трамп зобов’язав високопоставлених співробітників Білого дому підписати угоди про конфіденційність. Відзначається, що деякі з чиновників спочатку відмовилися, але під тиском Райнса Прібуса, який обіймав на той момент пост керівника апарату Білого дому, підписали.

Видання підкреслює, що в їх розпорядження потрапив чорновий варіант угоди, доступу до остаточної версії немає.

Згідно з чернеткою документа, співробітник Білого дому повинен буде виплатити штраф федеральному уряду за будь-яке несанкціоноване розкриття “конфіденційної” інформації, яка визначається як “вся непублічна інформація, яку я дізнаюся або до якої отримую доступ у ході моїх офіційних обов’язків на службі уряду Сполучених Штатів у штаті Білого дому”, включаючи “спілкування… з представниками преси” і “зі співробітниками федеральних, державних і місцевих органів влади”.

У чернетці угоди зазначається, що заборона діє на розкриття конфіденційної інформації в будь-якій формі, в тому числі “публікацію творів художньої літератури, що містять будь-які згадки про діяльність Білого дому, федеральних агентств, іноземних урядів або інших організацій, взаємодіючих з урядом Сполучених Штатів, що засновані на конфіденційній інформації”.

Газета зазначає, що чорновий документ має на увазі збереження конфіденційності і після закінчення терміну перебування Трампа на посаді президента.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Березень 19, 2018 11:37
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі