СПАЛАХ КОРУ: В ОДЕСІ ЗА ТИЖДЕНЬ ЗАХВОРЮВАНІСТЬ ЗРОСЛА НА ПОНАД 20%

ADMIN
Автор ADMIN Січень 22, 2018 10:23

СПАЛАХ КОРУ: В ОДЕСІ ЗА ТИЖДЕНЬ ЗАХВОРЮВАНІСТЬ ЗРОСЛА НА ПОНАД 20%

В Одесі школам видали рекомендацію продовжити канікули до 29 січня через спалах кору. Про це заявила начальник департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич на апаратній нараді 22 січня, передає УНІАН.

За даними керівника департаменту ОДА В’ячеслава Полясного, загалом з початку року виявлено 265 хворих на кір. Із них 160 – діти і 105 – це дорослі.

“На жаль, в області зареєстровано три летальні випадки від ускладнень кору, у тому числі – два лабораторно підтверджені. Ці люди не мали щеплень проти небезпечної інфекції. Наразі 5 тисяч додаткових доз вакцин направляють до медичних установ регіону. 20 січня Одеса вже отримала 1,5 тис. доз”, – повідомив Полясний.

Як з’ясувалося, лише за останній тиждень захворюваність зросла на 22,7%. Найбільше випадків захворюваності на небезпечну інфекцію зафіксували в Одесі – 122 (46% від загальної кількості).

Лист з рекомендаціями продовжити канікули у школах уже надійшов до Одеської міськради. Також його розіслали в усі загальноосвітні школи міста, а директори ознайомили з ним класних керівників.

“Рішення про продовження канікул, відповідно до законодавства, приймають ради шкіл. Сьогодні пройдуть засідання шкільних рад. Школи сьогодні працюють, оскільки багато батьків не встигли продумати, з ким залишити дітей. Рекомендували до остаточного вирішення питання залишити дітей вдома тим, у кого є така можливість”, – прокоментувала Буйневич.

До кінця дня у місті планують прийняти остаточне рішення. Хоча ще напередодні (у неділю) класні керівники низки шкіл обдзвонили батьків і повідомили про продовження канікул. Продовжують працювати і дитячі садочки, однак їх відвідують лише щеплені діти.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Січень 22, 2018 10:23
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі