“Смерть мінських угод” від Авакова, жахлива загибель юнака у Львові

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 30, 2017 16:52

“Смерть мінських угод” від Авакова, жахлива загибель юнака у Львові

28 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зробив кілька гучних заяв, у тому числі і щодо мінських угод, За словами очільника українського МЗС, щонайменше за два роки українці без віз зможуть їздити до близько 100 країн світу. У басейні Львівського універсисету імені Івана Франка потонув першокурсник. Такими були головні новини в Україні та світі 28 листопада.

Аваков і “метрві мінські угоди”

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков взяв участь у форумі “Україна: у прагненні до рівноваги”.

Так, під час його виступу пролунало кілька гучних заяв. Зокрема, посадовець стверджує, що на окупованих територіях Донеччини та Луганщини перебуває понад 35 тисяч озброєних бойовиків, серед яких є як місцеві жителі та найманці, так і кадрові військовослужбовці збройних сил Росії.

“Діють перший армійський корпус у Донецьку та другий армійський корпус у Луганську… Загалом на Сході України перебувають понад 35 тисяч осіб”, – сказав міністр.

За його словами, на озброєнні бойовиків є 478 танків, 848 бронеавтомобілів, 750 мінометів, 208 реактивних систем залпового вогню та 363 протитанкових комплекси.

“Управління цими угрупованнями військ здійснюється оперативним командуванням, створеним на базі восьмої армії (збройних сил Росії), що розташована в Новочеркаську… Ми стоїмо перед загрозою, яка біля наших кордонів”, – наголосив Аваков.

Крім того, очільник МВС запевнив, що правоохоронні органи взяли максимально ліберальну щодо підприємців модель взаємодії.

“Чи є у нас слова для заспокоєння бізнесу, інвесторів? У нас є дії. Наприклад, останній проголосований у парламенті закон, так званий “stop маски-шоу”. Ініціатор цього закону – прем’єр-міністр, Мін’юст, МВС”, – нагадав чиновник.

Водночас він зауважив, що правоохоронці очікують на відповідну реакцію з боку бізнесу.

Однак, найгучніше Аваков висловився щодо мінських угод.

Я вважаю, що мінські угоди – мертві, і говорити про це вже не варто. Потрібно віддати належне, що мінські угоди були необхідними як механізм припинення вогню. Чи можуть мінські угоди бути імплементованими під реальний механізм для досягнення миру та розв’язання конфлікту? Моє глибоке переконання, що ні, і тим більше в тій манері, в якій РФ намагається інтерпретувати ці угоди,
– висловив переконання очільник українського МВС.

Водночас він наголосив, що повинні бути схвалені наступні угоди – “віденські, паризькі, будь-які інші, в які б дуже ясно були інтерпретовані основні принципи, які закладені і обговорюються усіма політиками зараз”.

“Перше – це повне виведення всіх російських військових з’єднань з території України, контроль на кордоні України спільно з миротворцями, який запропонував президент Порошенко, введення органів юстиції України на території України, окуповані зараз на Донбасі та в Криму, проведення виборів. І як політик вам кажу, що мені абсолютно байдуже, хто на цих виборах переможе… Набагато важливіше, що ми відновимо верховенство закону”, – додав урядовець.

Зона безвізу розширюється

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що їздити без віз до близько 100 країн світу зможуть українці за два роки, або навіть швидше.

“З тим, що ми зараз ведемо переговори щодо безвізу або спрощення з-понад 20 країнами. У принципі, українці приблизно за два роки або може навіть менше, будуть здатні їздити, і до нас будуть їздити, приблизно зі 100 країн. І це не гасло”, – наголосив міністр.

Водночас він зазначив, що необхідно “відкрити світ для українців та відкрити Україну для інших”.

“Якщо ви подивитесь на наше місце в умовному рейтингу відкритості, то ми вже перебуваємо так десь в третій десятці. Ще наприкінці, але будемо рухатись далі. В плані відкритості ми просунулись так, як багато інших країн не змогли зробити”, – запевнив Клімкін.

 

Жахлива смерть студента у Львові

Удень 28 листопада у спорткомплексі Львівського національного університету імені Івана Франка, що розташовується на вулиці Черемшини, 31, втопився студент-першокурсник.

“Медики приїхали, однак не встигли врятувати хлопця та констатували смерть. За попередньою інформацією, хлопець захлинувся водою”, – зазначив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

Водночас у поліції стверджують, що хлопцеві раптово стало погано, відтак його витягли з води, але не змогли врятувати.

Наразі правоохоронці з’ясовують, чи були в приміщенні басейну на момент трагедії рятувальники, викладачі чи інші працівники університету. Крім того, з’ясовуються і причини смерті студента.

Джерело

 

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 30, 2017 16:52
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі