Секретарі міських рад обмінялися досвідом на круглому столі в Івано-Франківську

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 5, 2017 10:36

Секретарі міських рад обмінялися досвідом на круглому столі в Івано-Франківську

1 грудня секретар Бурштинської міської ради Богдан Рибчук прийняв участь в круглому столі для секретарів рад різних рівнів на тему: «Основні аспекти та напрямки роботи секретарів місцевих рад», який відбувся в місті Івано-Франківськ. Захід проведено за ініціативи секретаря Івано-Франківської міської ради Оксани Савчук та регіонального відділення Асоціації міст України за підтримки Проекту спільного проекту Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів “Партнерство для розвитку міст”(ПРОМІС).
Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків привітав учасників заходу та наголосив, що розуміння ситуації в інших містах дає нам можливість перейняти досвід, врахувати помилки та розвиватись разом.

Учасники круглого столу обговорили можливості та інструменти залучення жителів до життя громади, важливість бюджету участі, міського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. також розглядалися питання щодо важливості розвитку громадянського суспільства та прозорості роботи місцевих рад.

Секретар Київської міської ради Володимир Прокопів розповів про унікальну систему для голосування в Київській міській раді за допомогою відбитків пальців, що унеможливлює “кнопкодавство”.
«Важливо ділитися досвідом, адже позитивні результати інших міст можуть стати хороши стимулом для розвитку», –  підкреслила Оксана Савчук.
Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук звернув увагу, що налагодження діалогу між секретарями різних рівнів – це точка відліку справжніх позитивних змін на місцях.
ADMIN
Автор ADMIN Грудень 5, 2017 10:36
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі