Росія продовжує активне озброєння Сербії

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 22, 2017 17:36

Росія продовжує активне озброєння Сербії

Росія знову взялась за балканський регіон. Так, Путін та Вучич домовились про озброєння Сербії та введення в країну російських військових. У Міноборони Сербії заявили, що зв’язки РФ та Сербії тісні. 

Новину передає “Преса України”.

Міністр оборони Сербії Олександр Вулін заявив, що його країна веде переговори про закупівлю російських військових вертольотів та іншого обладнання, яке має потенціал для посилення напруженості на Балканах та збільшення впливу Москви у регіоні.

За словами Вуліна, Росія та Сербія знаходяться “на високому рівні співробітництва”. Про це стало відомо після зустрічі лідерів двох країн, Володимира Путіна та Олександром Вучичем, у Москві. Нагадаємо, сторони вели переговори на цьому тижні.

“Тісні військові та інші зв’язки з Росією істотно змінили та посилили позицію Сербії на міжнародному рівні”, – наголосив міністр.

Вулін також додав, що Сербія хоче купити шість вертольотів Мі-17, а також сформувати базу для російських вертольотів, що по суті дасть змогу російським військовослужбовцям знаходитись у регіоні.

Інші сербські чиновники заявили, що дві країни обговорюють постачання ракетних комплексів “Бук-М1” та “Бук-М2”, а також 6 додаткових систем протиповітряної оборони “МіГ-29” і, можливо, “С-300” з Білорусі.

Як відомо, у жовтні цього року сербська авіація отримала 6 російських винищувачів МіГ-29. Російська сторона також пообіцяла направити союзнику 30 одиниць танків та 30 бронетехніки. До слова, Сербія є членом програми НАТО “Партнерство заради миру”. Раніше вона провела військові навчання як із західним військовими альянсу, так і російськими військовими.

Хорватія, Боснія та Косово не привітали бажання Сербії озброїтись, оскільки у 90-х роках вона вела війну під час розпаду колишньої Югославії. Тим часом сусідня Чорногорія стала членом НАТО з метою зменшити вплив РФ на даний регіон.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 22, 2017 17:36
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі