Путін втратив Україну, – екс-прем’єр-міністр Швеції

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 29, 2017 16:55

Путін втратив Україну, – екс-прем’єр-міністр Швеції

У плані президента Росії Володимира Путіна щодо введення миротворців ООН на тимчасово окуповану територію східної України, який він запропонував на початку вересня, мало хто побачив сигнал до примирення, але це може бути знаком ослаблення глави Кремля.

Путін, схоже, стомився. Невдовзі мине 4 роки з моменту анексії Криму Росією. На Донбасі досі триває війна, забираючи життя українських солдат, але все пішло не так, як задумував російський лідер, пише Dagens Nyheter.

 

Україна йде шляхом євроінтеграції, її Угода про асоціацію з ЄС вступила в силу. Натомість санкції проти Росії лише посилилися, не дивлячись на обрання Дональда Трампа президентом США. До того ж загострився і “конфлікт між сепаратистами в Луганську”, нагадує шведське видання.

Тому, коли буде писатися історія, про цей епізод скажуть, що президент Росії Путін “втратив Україну”, спрогнозував колишній прем’єр-міністр Швеції Карл Більдт в інтерв’ю для американського політолога Єна Бреммера, зауважує автор статті.

Проте Україна та її економіка, виснажена війною та боргами, “не одужає ще довго, і в цьому Москва вже виграла”, констатує шведський дипломат.

Тим часом Євросоюз не прагне до виграшу: “інтерес до своїх східних сусідів у союзу невеликий”. Більдт пояснює свою думку тим, що 24 листопада, під час саміту Східного партнерства Україні відмовили у членстві в ЄС.

У п’ятницю лідери держав і урядів зустрічалися, щоб поговорити зі своїми колегами зі Східного партнерства ЄС. Україна попросила про довгостроковий план щодо членства в ЄС. Про мету, до якої можна прагнути. Але ЄС відмовився їй це надати. Так не завоювати чиїхось сердець,
– вважає шведський політик.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 29, 2017 16:55
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі