Попередні результати виборів у двох ОТГ на Львівщині

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 25, 2017 16:43

Попередні результати виборів у двох ОТГ на Львівщині

У неділю, 24 грудня, відбувались вибори у Кам’янка-Бузькій міській об’єднаній територіальній громаді та Мурованській сільській об’єднаній територіальній громаді. Як інформує IA ZIK, згідно з попередніми результатами виборів Кам’янка-Бузьку ОТГ очолить Олег Омелян, а Мурованську ОТГ – Зіновій Петрух.

46-річний Олег Омелян є чинним міським головою Кам’янки- Бузької, а 50-річний Зіновій Петрух є чинним сільським головою села Сороки-Львівські.

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк на своїй сторінці у Facebook також оприлюднив попередні результати виборів до ради Кам’янка-Бузької ОТГ.

«Лідирує команда «Громадянської позиції» із результатом 15, 86%.Другими йдуть «Самопоміч» – 14, 92%. Третіми – «Солідарність» – 11, 52%. Далі – «Батьківщина» – 10, 34%, «Республіканська платформа» – 6, 93%, «Укроп» – 5, 97%, «Народний рух» – 5, 23%. У «Радикалів», за попередніми результатами – 5, 07%», – написав Володимир Гірняк.

Як повідомляють у ГУ НП у Львівській області, до охорони правопорядку під час виборів залучили приблизно 50 працівників поліції. Вибори в ОТГ пройшли без порушень публічного порядку. Станом на 20:00 до звернень щодо порушення виборчого законодавства до поліції не надходило.

Як інформував ZAXID.NET, усього на Львівщині утворено уже 35 об’єднаних територіальних громад. Найвищий рівень фінансової спроможності з-поміж ОТГ Львівщини мають Тростянецька, Мостиська та Новокалинівська громади.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 25, 2017 16:43
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі