Перенесення столиці Ізраїлю: Ердоган висунув ультиматум Трампу

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 6, 2017 14:44

Перенесення столиці Ізраїлю: Ердоган висунув ультиматум Трампу

Ердоган пообіцяв привести в рух весь ісламський світ.

Президент Туреччини пригрозив розірвати дипломатичні відносини з Ізраїлем, якщо президент США Дональд Трамп визнає Єрусалим столицею Ізраїлю. Про це турецький лідер Реджеп Ердоган заявив на засіданні фракції правлячої партії Справедливість і розвиток, передає Сегодня.
За словами Ердогана, Єрусалим є “червоною лінією для мусульман”. Він вважає, що рішення США стане не тільки порушенням міжнародного права, а й ударом по людській совісті.
“У разі прийняття такого кроку ми протягом 5-10 днів скличемо в Стамбулі саміт Організації ісламського співробітництва, на якому ми приведемо в рух весь ісламський світ. Хіба США врегулювали всі інші проблеми, що взялися за цю? У цьому питанні ми будемо вести боротьбу до кінця. Ця ситуація може привести до розриву дипломатичних відносин між Туреччиною та Ізраїлем. Ми ще раз хочемо застерегти США від цього кроку”, – сказав Ердоган.
Раніше повідомлялося, що Трамп може визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. При цьому переносити американське посольство з Тель-Авіва до Єрусалима поки не планується.
Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що США розглядають перенесення посольства в Ізраїлі в Єрусалим.
Про намір визнати Єрусалим столицею Ізраїлю Трамп заявляв ще в ході передвиборної кампанії перед президентськими виборами в 2016 році. На міжнародному рівні Єрусалим не визнається ізраїльською столицею, оскільки статус міста повинен бути визначений у ході мирних переговорів між Ізраїлем і палестинцями, які хочуть проголосити східну частину Єрусалима, зайняту ізраїльтянами в 1967 році, столицею майбутньої незалежної палестинської держави.
Пізніше стало відомо, що Трамп відклав рішення щодо визнання столиці Ізраїлю.
ADMIN
Автор ADMIN Грудень 6, 2017 14:44
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі