Парубій підписав Комунікаційну стратегію Ради

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 21, 2017 11:06

Парубій підписав Комунікаційну стратегію Ради

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Комунікаційну стратегію Ради на 2017-2021 роки. Відповідне розпорядження спікер Ради підписав під час брифінгу в парламенті.

 “Цей документ свідчить про те, що український парламент розуміє необхідність змін у своїй роботі і готовий до них … Передбачається створення єдиного комунікаційного департаменту, впровадження Кодексу етики українського парламентарія, поліпшення роботи журналістів в приміщенні Верховної Ради України завдяки створенню прес-центру”, – розповів Парубій.

Спікер Ради повідомив, що також почне роботу інформаційно-довідковий центр – “приміщення з вільним доступом для громадян, неурядових організацій та журналістів”.

“Не менш важливим кроком є затвердження обов’язкової публічної звітності керівництва Верховної Ради України та лідерів політичних партій” – розповів Парубій.

Нагадаємо, у Верховній Раді ще в 2015 році збиралися розробити кодекс депутатської етики, щоб уникнути бійок, заявляв на той момент спікер Ради Володимир Гройсман.

 

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 21, 2017 11:06
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі