Опитування проводилося під час затвердження пенсійної реформи в парламенті. Більшість українців були проти.

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 2, 2017 16:48

Опитування проводилося під час затвердження пенсійної реформи в парламенті. Більшість українців були проти.

У вересні – на початку жовтня більшість українців (85%) чули про пенсійну реформу, запропоновану урядом України, свідчать дані опитування компанії GfK Ukraine.

Серед тих респондентів, хто чув про реформу, схвалюють її 24%, виступають проти – 57%.

1

GfK

Дослідження проводилося GfK Ukraine на замовлення Міжнародного республіканського інституту по всій Україні (крім окупованих територій) з 14 вересня по 10 жовтня 2017 року. Всього було опитано 2400 жителів України у віці 18 років і старше. Метод опитування – особисте інтерв’ю вдома у респондента. Допустима похибка не перевищує 1,7%. Коефіцієнт охоплення респондентів – 63,7%.

3 жовтня Верховна Рада прийняла в цілому пенсійну реформу. З 1 жовтня середній розмір пенсій в Україні після перерахунку збільшився на 559 грн 78 коп. і тепер складає в середньому 2446 грн 56 коп.

Як писало DT.UA, основою пенсійної реформи стало введення прогресивного страхового стажу. Якщо при досягненні 60-річного віку людина не має 25 років офіційного стажу, пенсію йому доведеться чекати мінімум три роки — до 63. Якщо ж немає і 15 років стажу, то чекати доведеться цілих п’ять років — до 65. При цьому планку мінімального страхового стажу з 2018-го до 2028 р. щороку підніматимуть до 35 років. Не маючи такої кількості років страхового стажу, пенсію отримати буде неможливо.

Детальніше про соціальні наслідки пенсійної реформи Володимира Гройсмана читайте в матеріалі “Соціальні реформи уряду – ризики або користь?” у тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 2, 2017 16:48
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі