НБУ НЕ ЗАВЖДИ НАЛЕЖНО ОФОРМЛЮВАВ ЗАСТАВУ АКТИВІВ БАНКІВ-БАНКРУТІВ, – ФІНАНСИСТ

ADMIN
Автор ADMIN Березень 26, 2018 13:13

НБУ НЕ ЗАВЖДИ НАЛЕЖНО ОФОРМЛЮВАВ ЗАСТАВУ АКТИВІВ БАНКІВ-БАНКРУТІВ, – ФІНАНСИСТ

Заступник глави асоціації “Укрфактор”, глава наглядової ради ФК “Фактор Плюс” Зоряна Цебровська під час нещодавнього форуму CIS Bankers констатувала, що НБУ при видачі рефінансування не завжди належно оформлював у заставу активи банків, які зрештою були визнані неплатоспроможними.

“Хочу привести приклад з нашої практики, який триває ні багато ні мало – три роки. Ми купували борг у банку, в який була введена тимчасова адміністрація. І отримали листи про нікчемність цих угод. Відповідно пішли в суд. І головним нашим опонентом був НБУ, який казав, що угода не була узгоджена з ним, оскільки вказані права вимоги були в нього в заставі по рефінансуванню. Аргументи того, що це було прописано в угоді, що будь-які застави вважаються правильно оформленими по реєстру тільки тоді, коли вони внесені в реєстр… Ми третій рік уже доводимо, що не їжаки…

Чомусь НБУ вважає, що має повне право мати преференції, навіть якщо він належним чином не оформив застави. І продовжуючи співпрацю з Фондом гарантування по викупу активів по низці кейсів я бачу, що низка активів, які знаходяться в рефінансі, досі не оформлені”, – розповіла З. Цебровська.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Березень 26, 2018 13:13
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі