Навального висунули в президенти Росії

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 25, 2017 17:49

Навального висунули в президенти Росії

Російський ЦВК раніше попереджав про неможливість його реєстрації кандидатом.

У Москві 24 грудня ініціативна група провела збори і висунула кандидатом на посаду президента Росії Олексія Навального.

“За” висловилися 746 учасників зборів, осіб, які голосували проти або утрималися, не було, пише “Радіо Свобода”.

Збори ініціативної групи в Москві пройшли на пляжі в Срібному бору. Після голосування Навальний вийшов на сцену зі своєю сім’єю – дружиною і дітьми, і заявив: “Ми готові виграти ці вибори, ми готові і виграємо ці вибори”.

Говорячи про бойкот в разі недопуску до участі у виборах, Навальний заявив, що на цих виборах має намір виграти.

“Неможливо визнати кампанію, на яку не допущений реальний кандидат. Ми не визнаємо ці вибори, але ми не усунемо. Ми будемо вести кампанію в країні, щоб якомога більше людей цю кампанію не визнали. Тільки спробуйте не пустити нас на вибори, ми влаштуємо страйк! “, – заявив політик.

В кінці виступу Навального в зал випустили конфетті.

Головою зборів обрали юриста команди Навального Івана Жданова. За його словами, команда Навального сподівається подати документи в ЦВК для висування політика 24 грудня.

На 24 грудня заплановане зібрання ініціативних груп з висунення Навального ще в 20 містах Росії.

У Владивостоку, зокрема, прихильники Навального вже проголосували за його висунення в якості кандидата в президенти Росії. На зборах групи виборців за участь Навального в виборах проголосували понад 600 осіб.

У Новосибірську і Красноярську на таких же зборах також висунули кандидатуру Навального, в кожному з цих міст на збори прийшли більше 500 людей.

За виборчим законодавством РФ, кандидата, який балотується на пост президента як самовисуванець, повинна висунути група виборців чисельністю не менше 500 осіб.

ЦВК Росії неодноразово попереджав, що Олексій Навальний не буде зареєстрований як кандидат через судимість – у 2013 році він був засуджений на 5 років умовно у справі “Кировлес”. Вирок був оскаржений в ЄСПЛ і скасований Верховним судом, але потім суд в Кірові знову призначив таке ж покарання.

Навальний вважає своє висунення законним і продовжує передвиборну кампанію.

Також в президенти висунули Сергія Полонського – бізнесмена, обвинуваченого раніше в шахрайстві. Рішення прийняла ініціативна група з 520 осіб.

Крім того, журналіст Олег Лур’є висунутий ініціативною групою кандидатом в президенти РФ.

Як повідомив сам Лур’є в своєму Facebook, основою програми він вважає “боротьбу з шахраями і злодіями”.

На з’їзді “Єдиної Росії”, який відбувся 23 грудня, підтримали рішення діючого президента РФ Володимира Путіна про самовисування на виборах у 2018 році.

Комуністична партія Росії на з’їзді 23 грудня офіційно висунула кандидатом в президенти директора підмосковного радгоспу імені Леніна Павла Грудініна. Багаторічний учасник в президентських перегонах Геннадій Зюганов балотуватися відмовився.

Також 23 грудня передвиборний другий з’їзд “Громадянської ініціативи” висунув кандидатом на посаду президента РФ Ксенію Собчак.

Як відомо, президентські вибори в Росії пройдуть 18 березня 2018 року.

Нагадаємо, на щорічній прес-конференції 15 грудня на питання про вибори президент РФ Володимир Путін відповів порівнянням себе з мавпою з байки Крилова. Все почалося з того, що він побачив у залі плакат з написом “Путін бабай”, але спочатку прочитав його як “бай-бай”. Як відомо, по-татарськи це означає “Дідусь”. У підсумку російський лідер вирішив блиснути дотепністю.

Також була названа причина неучасті Путіна в передвиборчих дебатах. Його прес-секретар Дмитро Пєсков зазначив, що чинному президенту брати участь в таких дебатах безглуздо.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 25, 2017 17:49
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі