Натяжні стелі: види матеріалів

ADMIN
Автор ADMIN Серпень 15, 2018 16:25

Сучасний ринок ремонтно-будівельних матеріалів пропонує своїм споживачам широке розмаїття варіантів обробки стель. Кожен з них відрізняється за якістю, практичним характеристиками, дизайну, ціною, особливостям установки та іншими критеріями. Роблячи вибір, покупець часто шукає варіант найбільш швидкий і простий в установці, недорогий, довговічний, оригінальний і красивий.

Важливо також щоб він був безпечний для людини. Всім зазначеним параметрам в повній мірі відповідають стелі натяжної типу. Завдяки своїм особливостям і плюсів даний вид матеріалу чистової обробки стелі є одним з найбільш затребуваних на сьогоднішній день.

Натяжной тип стелі застосовується при обробці як житлових, так і нежитлових приміщень (наприклад, офісів, магазинів і так далі). Основний матеріал має досить тривалий експлуатаційний термін (при належній якості матеріалу він може становити до п’ятдесяти років). Даний варіант дозволяє зробити звичайну білу, рівну поверхню, а також створити самий незвичайний зовнішній вигляд, що підкреслює яскравий дизайн кімнати. Він може мати ідеальну гладкість, або фактуру.

Як і будь-який інший матеріал обробки, натяжна стеля має свої різновиди. Кожен вид відрізняється своїми особливостями, можливостями, ціною і технічними характеристиками. Вибір остаточного варіанту повинен відповідати призначенню приміщення, дизайну, ступеня природного та штучного освітлення, особливостям стелі.

Поверхні матового типу підходять для будь-яких типів приміщень. Вони нагадують звичайну штукатурку. Можливість візуально збільшити простір в приміщенні, широке колірну розмаїтість, поглинання світлових відблисків і віддзеркалень, швидка і легка установка, економічність – є основними перевагами варіанти обробки даного типу.

Фактурну поверхню може імітувати природний рельєф і малюнок натуральних, природних матеріалів, наприклад, шкіри рептилій, дерева, каменю. Створюється унікальний зовнішній вигляд стелі. Найчастіше даний варіант використовується для декорування дитячих кімнат, розважальних закладів. Легка і швидка установка, при тривалому терміні експлуатації та оригінальному дизайні – є основними перевагами обробки стелі даного виду.

Глянсове покриття може бути кольоровим, або класичним – білим. Варіант актуальний для просторих кімнат, з гарною природною освітленістю. Ефектний зовнішній вигляд, висока якість і довговічність полотна є основними перевагами обробки даного типу.

Натяжні стелі в Бурштині з двох і більше рівнями за якістю перевершують аналоги з листів гіпсокартону. Варіант актуальний для просторих кімнат, коли потрібно поділ приміщення за функціональною ознакою на кілька частин. Плівка є більш довговічною і простішою у монтажі. Дизайн і малюнок може бути будь-яким. Все це є перевагами варіанту обробки стель даного типу.

 

Деталі на сайті: https://supersteli.com.ua/natyazhni-steli-v-burshtyni/

ADMIN
Автор ADMIN Серпень 15, 2018 16:25
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі