“Наклали біля 100 швів” – розповіли про стан пошматованої собаками дитини

ADMIN
Автор ADMIN Березень 27, 2018 13:56

“Наклали біля 100 швів” – розповіли про стан пошматованої собаками дитини

6-річну Дарину Шипіцину із села Світле Лиманського району на Одещині, яку пошматували собаки прооперували. Із реанімації її вже перевели до загальної палати. Починає відходити від пережитого, але боїться залишатися сама та спати вночі.

“Біля ста швів наклали – голова, праве вухо відірвано, ліва нога від стегна. Добре, що вона впала обличчям на землю, що обличчя не зачепили. Взагалі добре, що вона лишилася живою”, – каже батько покусаної дівчинки Вадим Шипіцин, передає ТСН.

Зграя здичавілих псів напала на дівчинку, коли вона поверталася із занять. Батьки Даринки працюють, бабуся погано ходить, тому дитину забрали знайомі. Вони перевели її через дорогу до поля, на іншому боці дівчинку вже чекала бабуся. Дитині лишалося пройти самій небагато, але до неї підбігли собаки. На відчайдушний крик прибігла жінка, яка забирала малу зі школи. Схопила дівчинку та кричала, аби викликали “швидку”.

Дитину 3 години оперували медики.

“Рани великі зашиті. Як буде далі все розвиватися – ніхто не може сказати. Собаки не чистять зуби, ці рани всі можуть інфікуватися. Антирабічну сироватку вона отримує”, – пояснила завідуюча хірургічним відділенням Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Людмила Матвійчук.

Жителі села обурені, бо від здичавілих псів страждають вже два роки. По селу бігає їх до півсотні, більшість із них – з найближчих дач, де їх кинули господарі. У сільраді пояснюють, що в них зв’язані руки законом про гуманне поводження з тваринами, тож убивати безпритульних собак не можуть, а охочих забрати їх до себе не знайшли. Що робити із здичавілими зграями – вирішуватимуть на найближчій сесії сільради, а доти люди у Світлому не пускатимуть дітей на вулицю самих і спостерігатимуть за собаками, чи не зявляться у них ознаки сказу. За фактом нападу на дитину у поліції почали слідство.

На 6-річну Дарину Шипіцину три собаки напали вдень 23 березня. У неї у пакетику було печиво та цукерки. Меньша собака схопила цей пакетик. Коли дитина хотіла його забрати — на неї накинулася решта бродячих псів.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Березень 27, 2018 13:56
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі