На Росії школярі поскаржилися, що їх примушують до акції “побєдобєсія”

ADMIN
Автор ADMIN Квітень 23, 2018 11:56

На Росії школярі поскаржилися, що їх примушують до акції “побєдобєсія”

На Росії десятикласники однієї зі шкіл підмосковного наукоміста Корольов заявили про те, що їх змушують брати участь в акції “Безсмертний полк”, яка відбудеться 9 травня.

Про це повідомляє “Обозреватель”, передає Depo.ua.

Діти написали про це скаргу, проте керівництво школи та прес-служба адміністрації Корольова заперечують існування будь-яких рознарядок на участь у святковій ході.

“Я вважаю це суто пропагандистською і політичною подією. Але, чесно кажучи, моя ініціатива цим зайнятися спричинена не неприязню до акції, а деякими переконаннями людської свободи”, – розповів школяр із Корольова, який ініціював цю скаргу.

Учні запевняють, що протягом навчального року на уроках вчителі неодноразово говорили, що весь клас зобов’язаний прийти 9 травня на “Безсмертний полк”. З’явитися туди також потрібно як проходження обов’язкових навчальних зборів десятикласників для проведення заліку зі стройової підготовки.

У навчальному закладі відмовилися коментувати інцидент, тому що, за словами керівництва школи, скарги десятикласників засновані на припущеннях, і ніяких документів щодо обов’язкової участі в демонстрації 9 травня не існує.

Один з авторів ідеї акції та представник руху “Безсмертний полк” Сергій Лапенков зізнався, що регулярно натрапляє на інформацію про організацію регіональною владою маніфестів, на які примусово відправляють учасників.

“Ми – за те, щоб участь у “Безсмертному полку” не була навіть предметом настирливого нагадування. Розмова зі школярами має вестися по-іншому. Я добре пам’ятаю плакатний патріотизм радянського розливу, я у школі вчився в цей час. У моєму десятому класі на демонстрацію не прийти було не можна, але приходили, щоб портвейн випити з друзями”, – розповів Лапенков.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Квітень 23, 2018 11:56
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі