НА КИЇВЩИНІ ПІДЛІТКИ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ МОЛОДУ ПАРУ: ЩО ВІДОМО

ADMIN
Автор ADMIN Січень 9, 2018 13:29

НА КИЇВЩИНІ ПІДЛІТКИ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ МОЛОДУ ПАРУ: ЩО ВІДОМО

Пару били протягом 40 хвилин

На Київщині в Глевасі підлітки напали на молоду пару. Серед кривдників було шість осіб, з них було три дівчини. Про таке повідомляє ТСН.

Постраждалий Артем Туровський розповів, що просто прогулювався разом з дружиною Христиною і собакою, коли на них напали ті, хто приставав до дівчини. “Ось моя майка і волосся моєї дружини, які виривали з неї, а от – що здирали з мене повністю верхній одяг, здерли і футболку”, – розповів він і показав, де це сталося. Його дружина Христина отримала струс мозку і пошкодження обличчя.

“Її головою об асфальт. Все летіло, це дуже страшно. Гумова палиця, якою він вимахував”, – розповідає Артем.

Побиття тривало протягом 40 хвилин, сусіди викликати поліцію. Але поліцейські опитали усіх учасників і відпустили їх по домівках.

Місцеві жителі кажуть, що знають хуліганів, і принаймні частина з них – підлітки. А тарший інспектор ювенальної превенції Наталія Загородня розповіла: “Ми неодноразово з деякими проводили роботу. Діти, які залишилися під опікою, тимчасово влаштовані до дідуся, який несе за них відповідальність”. А дідусь каже, що не має належного впливу на дітей, тому зупинити їх не може.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Січень 9, 2018 13:29
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі

Реклама на burshtynnews.com