Мешканка Бурштина ледь не постраждала через відкритий каналізаційний люк

ADMIN
Автор ADMIN Січень 24, 2018 09:20

Мешканка Бурштина ледь не постраждала через відкритий каналізаційний люк

Мешканка Бурштина Ольга Блошенко скаржиться на незакриті каналізаційні люки на вулицях міста.

Про це жінка написала на своїй сторінці у Фейсбук: “21 століття…. Бурштин… вул. С.Бандери 34…. засипало снігом…. Каналізаційних люків не видно !!! Сьогодні я повертаючись з прогулянки з дитиною впала в такий люк !!!!! Мені пощастило, от просто повезло, що дитина була на 40 см правіше,що впала я, бо я б її з того люка б не витягнула, мені пощастило, бо у мене куртка, яка на рівні пояса мене затримала і я відбулася лише розбитим бедром… мені взагалі пощастило що туди не впав мій син йдучи до школи, моя мати пенсіонерка або інші люди, які мали б необережність йти вулицею Степана Бандери !!!…. Для того, щоб хтось звернув на це увагу потрібно, щоб комусь не так пощастило ???………”

Інші бурштинці стверджуються, що така ситуація з люками не вперше.

Andriy Bednazh пише: “Я вже рік борюся, щоб закрили 2 відкритих колодязя по вул. Стуса. Через контакт-центр Кабміну вдалося достукатися до Бурштинської влади і таки один з них накрили бетонною плитою, але другий так і залишився, хоча маю офіційного листа від заступника міського голови з обіцянкою вирішити проблему до 17 січня. Сьогодні вже 23-го…”

Lyudmyla Navrotska : “… цієї весни вздовж провулку на якому я живу(+- 1 км вздовж) 4 рази вночі знімали всі люки, і чого там тільки не було… навіть собаки падали не те що люди, машини провалювалися колесами”

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Січень 24, 2018 09:20
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі