Лідери КНДР і Південної Кореї посадять дерево на демаркаційній лінії

ADMIN
Автор ADMIN Квітень 26, 2018 11:53

Лідери КНДР і Південної Кореї посадять дерево на демаркаційній лінії

Лідери Північної і Південної Кореї візьмуть участь в церемонії посадки дерева на демаркаційній лінії між двома державами, заявив глава президентської адміністрації в Сеулі Лім Чжон Сік. Про це повідомляє агентство Yonhap.

У п’ятницю 27 квітня президент Південної Кореї Мун Чже Ін та північнокорейський лідер Кім Чен Ин після зустрічі, присвяченої питанням міжкорейського врегулювання, посадять символічну сосну на військово-демаркаційній лінії (встановлена за результатами перемир’я в 1953 році) в районі населеного пункту Гоян. Землю для дерева зібрали з гори Халла на Півдні і гори Баекду на Півночі. Кім Чен Ин поллє саджанець водою Ханган, що протікає через Сеул, а Мун Чже Ін – водою з річки Тедонган, привезеної з Пхеньяна. Поруч з сосною розташують камінь з написом “Мир і процвітання”.

Схожий символічний акт уже проводився в 2007 році, коли глава південнокорейського держав Но Му Хен і Кім Чен Ин, який недавно прийшов до влади в КНДР, посадили дерево в північнокорейському Пхеньяні. Ця подія ознаменувала завершення другого в історії міжкорейського саміту.

Після ескалації ситуації на Корейському півострові протягом 2017 року, викликаної ракетними і ядерними випробуваннями КНДР, які завершили створення стратегічних сил Пхеньяна, на початку 2018 року північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив про готовність до діалогу. Зокрема, було заявлено про підготовку двох самітів: міжкорейського і КНДР-США. Другий має відбутися в травні або на початку червня, його повісткою повинні стати переговори щодо можливого ядерного роззброєння КНДР в обмін на гарантії безпеки і зняття накладених ООН і окремими країнами санкцій. На знак прихильності переговорного процесу КНДР в кінці квітня заявила про припинення ядерних випробувань. Основною розбіжністю в можливих переговорах є формат ядерного роззброєння: Пхеньян наполягає на поетапній денуклеаризації, Вашингтон і його союзники – на одномоментній, яка повинна завершитися в період від року до шести місяців.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Квітень 26, 2018 11:53
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі