Курс рубля обвалився після заяв Путіна про ядерну зброю

ADMIN
Автор ADMIN Березень 2, 2018 17:43

Курс рубля обвалився після заяв Путіна про ядерну зброю

Рубль подешевшав на московській біржі в четвер увечері на тлі зниження цін на нафту і послання президента РФВолодимира Путіна Федеральним зборам, в якому він констатував виток гонки ядерних озброєнь.

В середньому курс долара на відкритті склав 76,69 руб. – це на 64 коп. більше рівня попереднього закриття. Євро додав відразу 89 коп. і коштував 83,5 руб, повідомляє segodnya.

Курс долара виявився на 17 коп. вище за рівень діючого офіційного курсу, євро – вище на 35 коп.

На думку експертів “Інтерфакс-ЦЕА”, рубль слабшає до долара і євро слідом за продовжує знижуватися нафтою, ціни на яку за два дні втратили більше 5%. Крім того, тиск на рубль надає зміцнення американської валюти на глобальному ринку, обумовлене ймовірністю більш активної жорсткості грошово-кредитної політики в США, сигнали цього інвестори побачили в промові нового глави ФРС США Джерома Пауелла в американському Конгресі.

Черговий виступ Путіна став рекордним за тривалістю і войовничості: з 2 год. промови в Георгіївському залі Кремля 49 хв. президент присвятив протистоянню з США і нових зразків російської зброї.

Держпрограма озброєнь, що коштувала платникам податків 20 трильйонів рублів, дала безпілотні підводні апарати з ядерних боєзарядів, 80 нових балістичних ракет, понад 100 ракет для атомних підводних човнів, гіперзвукових і лазерну зброю.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Березень 2, 2018 17:43
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі