Клімкін оприлюднив плани України щодо взаємин з Росією

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 2, 2017 10:47

Клімкін оприлюднив плани України щодо взаємин з Росією

Україна поки не планує припиняти дипломатичні взаємини Кремлем, а для повного контролю людей, які в’їжджають на територію України з Росії розглядається запровадження не просто звичайних віз, а біометричних.

Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час свого візиту до Івано-Франківська, передає “Радіо Свобода”.

У нас є план запровадження візового режиму, але я завжди вважав, що звичайні візи, якщо їх просто у паспорт ставити, вони нас з Росії не витурять. Нам потрібні, по-перше, біометричний контроль на кордоні, по-друге, контроль за всіма, хто в’їжджає з Росії, як це є в інших країнах, приміром, в Ізраїлі. Далі, якщо цього буде недостатньо, запровадити не просто візу, а біометричну візу. Тоді вже чітко буде відомо – хто, де та коли. І тоді будемо контролювати всіх тих, хто заїжджає до нас,
– зауважив міністр.

За його словами, якщо Україна припинить дипломатичні взаємини з Росією, тоді заменшиться захист українців, які зараз живуть і працюють в Росії.

Водночас посадовець підкреслив, що дипломатичних взаємин з Росією за змістом нема жодних – наразі дипломати спілкуються з Росією лише щодо звільнення політичних в’язнів і під час зустрічей у “нормандському форматі”.

“Більше за визначенням ніяких тем, навіть на міжнародних майданчиках у нас нема. Ну які у нас теми можуть бути з агресором? Послів у нас нема. Які дипломатичні взаємини? Це просто якась рамка для того, щоб турбуватися про наших громадян”, – додав Клімкін.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Грудень 2, 2017 10:47
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі