Готуємо себе до захисту Вітчизни

ADMIN
Автор ADMIN Квітень 23, 2018 09:39

На виконання розпорядження міського голови № 149 від 06.04.2018 року «Про проведення на території міста місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» учні і педагоги  Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вирішили поєднати змагання з туристичного багатоборства і шкільний фінал військово-спортивної патріотичної гри «Джура» з виходом на природу.

19 квітня в улюбленому місці всіх мешканців міста, «Біля кринички», цікаво і змістовно учасники гри «Джура» і гуртка «Спортивний туризм» відпрацьовували основні елементи виживання у складних умовах: вчилися в’язати вузли, робили переправу через провалля, проводили військово-спортивну естафету, марширували, співали, веселилися.

День  виявився  насиченим  і  пройшов  з  користю  для  всіх:  і  для  учнів,  і  для  керівників  Ільницького І.М. та Куп’яка П.І.

Особливе задоволення діти отримали після власно приготованого обіду, який виявився смачнішим від всіх домашніх делікатесів.

Пам’ятаючи, що 22 квітня вся світова спільнота відзначає Міжнародний День Землі, учні школи після себе залишили на місці змагань і відпочинку ідеальний порядок.

Іван Ільницький,
заступник директора школи
з виховної роботи

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради

ADMIN
Автор ADMIN Квітень 23, 2018 09:39
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі