Глава МЗС Естонії закликав США і ЄС бути готовими до запобігання загрозам від Росії

ADMIN
Автор ADMIN Березень 7, 2018 11:57

Глава МЗС Естонії закликав США і ЄС бути готовими до запобігання загрозам від Росії

Міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер (Sven Mikser) під час візиту в США закликав НАТО до посилення заходів стримування Росії.

“Порушення загальноприйнятих принципів міжнародного права і прийнятих на себе зобов’язань з боку Росії вимагає посилення заходів стримування не тільки в державах Балтії, а й в НАТО в цілому”, – заявив С.Міксер на зустрічі міністрів закордонних справ країн Балтії з головою комітету з міжнародних справ палати представників Едвардом Ройсом (Edward Royce) і членами комітету, повідомили в середу “Інтерфаксу” в прес-службі МЗС Естонії.

За його словами, “Ми, як і Сполучені штати Америки, завжди вважали, що і європейські союзники повинні збільшити свої оборонні витрати і це питання напевно буде розглянуто на липневому саміті НАТО в Брюсселі”.

Глава МЗС Естонії закликав як Європейський союз, так і США бути готовими до запобігання загрози, яка йде від Росії. “Для держав Балтії гібридні загрози і ворожа пропаганда не нове явище, але на сьогодні Росія значно розширила фронт своєї інформаційної війни. Важливо, щоб все суспільство знало про загрози, і було готове розпізнавати неправдиву інформацію” – вважає С.Міксер.

“Ми повинні також усвідомити діяльність Росії, метою якої є розкол наших суспільств і створення невіри щодо наших демократичних інститутів” – сказав глава МЗС, вказавши на втручання Росії у вибори, як в державах Європи, так і в США.

Члени комітету палати представників подякували держави Балтії за їх внесок в боротьбу з тероризмом.

С.Міксер підтвердив прихильність Естонії цій діяльності: “Успіх з терористичними угрупованнями можливий тільки в умовах тісного міжнародного співробітництва. Естонія готова брати активну участь у роботі коаліції проти ІДІЛ,” запевнив він.

Глави МЗС країн Балтії зустрілися також з головою комітету з міжнародних справ сенату США Бобом Коркером (Bob Corker) і його заступником Бобом Менендесом (Robert Menendez), з якими обговорили продовження санкцій проти Росії і питання, пов’язані з гібридними погрозами.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Березень 7, 2018 11:57
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі