ФСБ ШУКАЄ “УКРАЇНСЬКИЙ СЛІД” У СПРАВІ РОСІЙСЬКОГО ШКОЛЯРА, ЯКИЙ ВИСТУПИВ У БУНДЕСТАЗІ

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 22, 2017 16:21

ФСБ ШУКАЄ “УКРАЇНСЬКИЙ СЛІД” У СПРАВІ РОСІЙСЬКОГО ШКОЛЯРА, ЯКИЙ ВИСТУПИВ У БУНДЕСТАЗІ

Хлопця цькують за думку, що не всі німецькі солдати хотіли воювати у ІІ світовій війні.

Російська ФСБ розшукує український слід у справі російського школяра Миколи Десятниченка, який під час виступу у німецькому парламенті з нагоди дня пам’яті жертв війн зазначив, що не всі німці хотіли воювати.

Про це повідомляє ТСН. Ранок.

Дорослих росіян це не на жарт обурило. Хлопчику приписали схвалення нацистських злочинів. Уренгойська депутатка звернулася зі скаргами до прокуратури та ФСБ, а спецслужба переадресувала запит до місцевої влади, щоб дізнатися, чи є у хлопчика з українським прізвищем Десятниченко родичі в Україні. У мерії кажуть, що інформацію спецслужбам передали. Але яку саме – не розголошують.

Нагадаємо, школяр з Нового Уренгоя разом з іншими російськими і німецькими учнями виступив у Бундестазі 19 листопада – цього дня у Німеччині відзначається День скорботи в пам’ять про жертв війн і державного насильства. Микола Десятниченко розповів про німецького солдата, який потрапив в полон і помер в ув’язненні, а його родина дізналася про це лише 2016 року.  Десятниченко у своїй промові сказав, що відвідав поховання німецьких солдатів у Челябінській області і “побачив могили невинно загиблих людей, серед яких багато хто хотів жити мирно і не хотів воювати”. Після цього школяра у Росії звинуватили в “виправданні нацизму”.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Листопад 22, 2017 16:21
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі