Естонські клініки почали наймати лікарів з Росії, Латвії, України і Молдавії

ADMIN
Автор ADMIN Лютий 23, 2018 11:55

Естонські клініки почали наймати лікарів з Росії, Латвії, України і Молдавії

Естонія, що зіштовхнулася з відтоком лікарів до Швеції та Фінляндії, почала пошуки медиків в сусідніх країнах, пишуть ЗМІ Латвії.

Так, клініка в Кохтла-Ярве, розташована в п’яти годинах від Риги і в 50 км від Нарви, приймає на роботу фахівців з Росії, Молдавії і України, повідомляє сайт Lsm.lv. Видання відзначає, що російська мова в повсякденному житті там домінує. Тому роботу в клініці знайшли вже близько 40 лікарів з країн колишнього соцблоку.

“Ми не можемо сказати, що нам потрібен гінеколог або радіолог саме з Латвії. Але наша лікарня готова прийняти лікарів усіх цих спеціальностей. Звичайно, все залежить від досвіду і конкретного лікаря”, – пояснив голова правління клініки Тармо Баклер. За його словами, лікувальний заклад Кохтла-Ярве пропонує конкурентоспроможні умови, в тому числі новітнє обладнання і найвищі в країнах Балтії зарплати для лікарів.

З квітня цього року в Естонії вступить в силу реформа, яка буде гарантувати медсестрам зарплату не менше 900 євро “на руки” за повну ставку, а лікарям – не менше 1600 євро. Хоча, як зазначає Латвійське телебачення, вже зараз хороший лікар в Естонії заробляє 2500 євро, а дуже хороший – ще більше.

Джерело

ADMIN
Автор ADMIN Лютий 23, 2018 11:55
Напишіть коментар

Без коментарів

Немає коментарів!

Дозвольте мені розповісти тобі сумну історію! Ще немає коментарів, але Ви можете бути першим.

Напишіть коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Соціальні мережі