Бурштинська організація ветеранів відзначила 30-річчя

Бурштинська організація ветеранів  відзначила 30-річчя

Бурштинська організація ветеранів  відзначила 30-річчя

8 травня Бурштин, як і вся Україна, відзначив 72-і роковини перемоги над нацизмом у другій світовій війні. В рамках відзначення цієї дати в місті проведено чимало тематичних заходів: виховні години та тематичні уроки в навчальних закладах, круглі столи, книжкові виставки, що висвітлюють історію ІІ світової війни. В сквері «Загиблих воїнів» відбулося поминальне віче, під час якого лунало чимало слів вдячності та шани.
Урочистості мали продовження 9 травня. Передувала початку урочистостей зустріч гостей-ветеранів з Рогатина, Галича та Івано-Франківська у міській раді, де представники міської ради та громадських організацій обговорили можливості співпраці. Опісля гості відвідали місцеві краєзнавчі заклади «Музей визвольних змагань», «Берегиню», отримавши позитивні враження.
Найбільше свято для ветеранів пройшло у БК імені Т.Шевченка, де свій 30-річний ювілей відзначила Бурштинська міська організація ветеранів України, яка налічує близько п’ятисот чоловік – ветеранів війни, праці, військової служби та солдатські вдови. До ювілярів завітало чимало гостей з ветеранських організацій Рогатина, Галича та Івано-Франківська.
З найщирішими побажаннями виступили міський голова Роксолана Джура, депутати міської ради Ігор Дулик та Ігор Карвацький, голова ветеранської організації Любомир Кобель та його заступник Ганна Скуратова, які згадали про історію становлення організації та про людей, які стояли біля її витоків та зробили чимало добрих справ для розвитку ветеранського руху в місті. Хоч усі ветерани давно немолоді, але ідуть нога в ногу з часом, ділячись своїми напрацюваннями з молодим поколінням та займаються волонтерською діяльністю, підтримуючи наших захисників на сході країни.
Чимало теплих слів лунало для ювілярів свята від гостей, які відмітили значний вклад ветеранів в національно-патріотичне виховання молоді, в сприяння соціального забезпечення своїх колег та активну громадську позицію. Під час заходу також згадали тих, хто стояв у витоків організації й не дожив до сьогоднішнього дня, тих, хто віддав своє життя в АТО, вшанувавши їх хвилиною мовчання.
В свою чергу бурштинські ветерани подякували очільниці міста – Роксолані Джурі за підтримку та розуміння.
Віршовані та музичні дарунки подарували учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 під керівництвом заступника директора школи Любові Піцун, яка була ведучою святкового концерту. На завершення заходу усіх чекав неймовірний сюрприз – виступ хору ветеранів та власна пісня Любові Піцун.
Наталія Харів

Напишіть коментар.

Немає коментарів

Коментарів поки що немає

Коментарів на жаль ще немає, але хтось таки відгукнеться

Напишіть коментар.
Перегляд коментарів

Напишіть коментар.

Ваша E-mail адреса не буде опублікована
Обов'язкові поля позначено*