Дорога моя матусю!

Дорога моя матусю!

Дню матері присвячується: Дорога моя матусю!

Вклоняюсь перед Тобою, неначе перед святим образом, за усі Твої ласки й щедроти. Дякую тобі, ненько, за недоспані ночі, за терпіння, а перш за все – за подароване мені життя. Адже саме завдяки тобі я можу дихати на повні груди, радіти життю та називати Тебе найдорогоціннішим для мене словом ,,мама’’. Тобі довелось терпіти мої витівки, неодноразово переживати, та попри все Ти щоразу прощаєш мені. Скільки ж разів зносила, рідненька, образи та нарікання, тримаючи й приховуючи їх у своєму доброму та чуйному серці! Невже Ти не заслужила поваги та віддачі за свою ніжність та материнську любов?

Хоча й інколи з моїх уст лунають слова, які засмучують Тебе, та глибоко в душі мене мучать докори сумління. І тоді я усвідомлюю, що саме Ти – найрідніша для мене людина, яка носила мене, свою кровинку, під своїм серцем до народження. Ти ніколи не покидаєш мене –  продовжуєш любити протягом  усього свого життя: часто вислуховуєш, даєш мудрі поради, захищаєш від біди.

Заради мене Ти ладна віддати останню крихту хліба і навіть власне життя.

Я дуже люблю Тебе, матусю, але якось по-особливому, мені навіть важко, майже неможливо зізнатися  у цьому.

Еріх Марія Ремарк писав: ,,Мати – це найзворушливіше з усього, що є на землі. Матір – це значить: прощати і приносити себе в жертву’’. Кожного разу переконуюсь,  що це насправді так.

Я повинна пам’ятати, що життя є швидкоплинним, і  не треба забувати про Тебе, рідна ненько, не відсувати на задній план, не завдавати сердечних мук.

Хто ж, як не Ти , є найголовнішою і найближчою людиною в житті кожного із нас?! Ти даруєш життя, ростиш нас, годуєш, піклуєшся та наставляєш у житті.

Колись я чула таку історію. За день до свого народження дитина запитала у Бога:

– Я не знаю, для чого я йду в цей світ?

– Я подарую тобі ангела, він все пояснить, – відповів Господь.

–  Як я буду розуміти його?

– Він навчить своєї мови.

–  А як звуть мого ангела? – запитала дитина.

–  Ти будеш називати його Мамою!

Це – істинна правда. Адже саме мати – це той ангел-охоронець, провідник у житті дитини, який повсякчас охороняє  та наставляє на правдиву дорогу.

Усе життя, кожну хвилину, секунду матері поруч із нами: дев’ять місяців носять  під своїм серцем, до трьох років – на руках, а решту свого життя – у своєму серці.

Для мене немає ближчої людини за Тебе, рідна ненько. Саме Ти – мій друг, соратник, однодумець, мій промінь сонця, моя наснага. Моя матуся – найкраща у світі! Я вдячна Богу за те, що подарував мені  Тебе, найрідніша моя!

 

Мар’яна Гривнак, учениця 9 –Б класу

 

Напишіть коментар.

Немає коментарів

Коментарів поки що немає

Коментарів на жаль ще немає, але хтось таки відгукнеться

Напишіть коментар.
Перегляд коментарів

Напишіть коментар.

Ваша E-mail адреса не буде опублікована
Обов'язкові поля позначено*