“Кращий читач року- Книгоманія 2017″

“Кращий читач року- Книгоманія 2017″

 26 квітня   Бурштинська міська бібліотека для дітей взяла участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання “Кращий читач року- Книгоманія 2017″

Сьогодні у час новітніх технологій, коли дитину простіше уявити за комп’ютером, ніж за книгою, завдання вчителів та бібліотекарів – донести цінність книги до читача.

Саме з такою метою, щоб привернути увагу дітей до читання, за сприянням громадської організації “Форум видавців” Національної бібліотеки України щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання “Кращий читач року”.

Він проводиться, як творче змагання дітей, які люблять книгу і багато читають.

Бурштинська міська бібліотека для дітей гостинно відчинила свої двері для переможців третього етапу конкурсу, який проходив на рівні загальноосвітніх закладів міста.

Переможцями цього етапу стали: Торконяк Вероніка (6 клас ЗОШ №1) та Лугова Софія (7 клас ЗОШ №1), які взяли участь у четвертому обласному етапі “Книгоманія-2017″.

Оцінка щоденника читача, інтелектуальний рівень знань дітей, відповіді на запитання тестів – усе це бралося до уваги при визначенні переможців.

На обласному рівні місце посіла учениця 7 класу ЗОШ №1 – Лугова Софія. Діти були нагороджені дипломами  “Кращий читач року- Книгоманія 2017″. Для них було організовано перегляд фільму у кінотеатрі “Люм’єр” і святковий обід.

Відділ культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради вітає учасницю конкурсу  – Лугову Софію із перемогою та висловлює  щиру подяку працівникам міської бібліотеки для дітей за організацію проведення та сприяння участі дітей у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання “Кращий читач року- Книгоманія 2017″.

Напишіть коментар.

Немає коментарів

Коментарів поки що немає

Коментарів на жаль ще немає, але хтось таки відгукнеться

Напишіть коментар.
Перегляд коментарів

Напишіть коментар.

Ваша E-mail адреса не буде опублікована
Обов'язкові поля позначено*